JUDr. Vít Nevařil, LL.M.

JUDr. Vít Nevařil, LL.M.

JUDr. Vít Nevařil, LL.M působí v advokacii od roku 2011. V roce 2012 absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. O dva roky později získal na Právnické fakultě Univerzity Karlovy také titul doktor práv (JUDr.). Od roku 2015 vykonává praxi jako advokát.

V roce 2017 založil advokátní kancelář AK Nevařil. Zaměřuje se zejména na poskytování právních služeb v oblasti civilního a trestního práva, specializuje se na zastupování klientů v oblasti civilního a trestního procesu.

Veškeré právní služby poskytuje JUDr. Nevařil, LL.M. také v anglickém jazyce, s pracovní znalostí španělského a německého jazyka.

Od roku 2018 je členem Unie obhájců České republiky.

Ve své praxi se zaměřuje na obhajobu obviněných v přípravném řízení a v řízení před soudy všech instancí, zejména v oblasti tzv. hospodářských a majetkových trestných činů, trestných činů organizované zločinecké skupiny a trestných činů spáchaných v rámci výkonu podnikatelské činnosti a trestných činů spojených s insolvencí, tzv. úpadkových trestných činů.

Úspěšně také zastupoval řadu poškozených v rámci trestních řízení o hospodářských, majetkových a úpadkových trestných činech.

JUDr. Vít Nevařil, LL.M.

Promluvte si ještě dnes s právníkem

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte se na nás obrátit. Rádi si s vámi sjednáme schůzku a vše probereme.

Leave this field blank

Mohlo by vás zajímat: Trestní právo Praha

Požádejte o bezplatnou konzultaci.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.


Telefon: +420 224 818 736